Lintlihvija Tutvustus

Sarts Lintlihvijat ehitades pidasime silmas meistrit, kellel on vaja töökindlat ja praktilist masinat, mis suudab ära teha kõik vajalikud lihvimis operatsioonid. 50×1220 (2″x48″) lindi pikkusega lihvijal on ideaalne tasakaal praktilisuse, võimsuse ja kompaktsuse vahel. Sarts lihvmasin teenib hästi tavalise metallitöökoja lihvimise juures kui ka nõudliku sepa või noameistri kätes.

 

Avatud disain

Lintlihvija geomeetria on ehitatud selliselt, et lindi taga ja ümber on võimalikult palju ruumi. See annab eelise keerukamate detailide lihvimisel. Ülemist rulli saab kasutada raadiuste tegemisel. Samuti saab kasutada lindi ilma toeta osa “slack grinding” ehk vedel lihvimiseks.

Tald-plaat on valmistatud kulumiskindlast terasest ja tasalihvitud, et tagada täpne ja vastupidav toetuspind.

 

NB! pange tähele! Paljud konkurendid on oma masinad  ehitanud selliselt , et lindi tagune osa jääb lihvimist segama.

Jõudlus

Lintlihvijal on valikus 750W-1100W, 1- ja 3- faasilised tööstuslikud mootorid. 

1 faasilised mootorid sobivad hästi kodu töökotta ja hobi kasutusse. Tavaline 220V pistik on kõigil töökojas olemas. 1 faasiline mootor on piisav enamus teritus, lihvimis, faasimis operatsioonideks.

3 faasilised mootorid on suurema väändega ja vastupidavamad. Sobivad tootmisesse või neile, kellel on vaja kiiresti eemaldada  palju materjali.

Pöörd vahetatavad väikerullid

Mudelid, mis on varustatud rullide pöörd vahetajaga, saab kiiresti vahetada 20, 30, 40mm diameetriga väikerullide vahel. Väikerullidega saab lihvida raadiuseid torudesse, “fuller”ite lihvimine ja muu raadiustamine. Väikerullid annavad ka eelise raskesti ligipääsetava sisenurga lihvimisel.

Pöörete reguleerimine

_DSC2603

Kasutame maailma tasemel Mitsubishi sagedusmuundureid. Mitsubishi muunduri teeb eriliseks nende hämmastav töökindlus ja tõhus vektorjuhtimine. Vektorjuhtimine annab masinale tugeva väändemomendi ka väga madaletel pööretel. Võimalik reguleerimis vahemik 2-80Hz. Kõiki juhtimiskarakteristikuid on võimalik lihtsasti ise muuta muunduri paneelilt.

Pöörete reguleerimine aitab hoida lihvimisel tekkiva kuumuse kontrolli all, ideaalne teritamisel. Samuti saab kõrgete pööretega lihvimisel saavutada kiirema materjali eemalduse. 

Muundur töötab tavalise 220V pistikuga ja muudab selle 3-faasiliseks 400V pingeks. Sisseehitatud EMC filter, et töötamine ei häiriks teisi seadmeid võrgus.

Lai valik linte

50x1220mm (2×48 tolli) ja 50×1500 mõõdus linte saame pakkuda alates P24 kuni väga peente P2000 karedusteni. Tarnime Klingspor, Zircon, 3M Trizact, 3M Cubitron, VSM  keraamilisi abrasiivlinte. Võimalik tellida spetsiaalselt roostevabale terasele, puidule, süsinik terasele, keraamikale, alumiiniumile, plastile, klaasile jne.

Kvaliteetsed komponendid, toodetud eestis

Raam on kaetud pulbervärviga, mis annab eriti vastupidava värvikihi. Terasosad on tsingitud, et kaitsta korosiooni eest.

Masina konstruktsioon on toodetud Eestis kasutades kaasaegseid CNC seadmeid ja raalintegreeritud tootmisprotsessi. 

 

Ehitatud kestma

Masin suudab teenindada suure koormusega muretult ka kõige mustemates  tootmistsehhides . 

Erinevalt paljudest konkurentidest on rullid treitud terasest, et anda masinale veelgi pikem eluiga.

Anname masinatele 2 aastase garantii. Garantii korras vahetame või parandame kõik vead mis võivad ette tulla.

Ohutus ennekõike!

Kõik rullid on kaitstud eemale suunavate katetega, et vältida kehaosade kiilumist lindi vahele. Rullide välisperimeetril on sädemekaitsmed, et lihvimisel tekkivad sädemed ei ohustaks operaatorit. 

Automaatika seiskab mootori juhul kui on tekkinud ülekoormus või puudused vooluvarustusega.

Elektrikilp vastab IEC 61508, SIL 1 standardile.

Masin vastab Euroopa masinadirektiivi nõuetele ja kannab CE märki.

 

TEhniline spetsifikatsioon

Mass: 29-35kg

Võimsus: 750W-1100W,  1 ja 3 faasi (olenevalt mudelist)

Voolu tarbimine: 2,4-6,5A (olenevalt mudelist)

Gabariidid (pikkus, laius, kõrgus mm ): 435, 350, 420

Lindi kiirus: 15m/s

Juhtme pikkus: 2,5m