Lintlihvija Tutvustus

Sarts Lintlihvijat ehitades pidasime silmas meistrit, kelle jaoks on suured ja kallid lihvijad arutu luksus. Meister, kellel on vaja praktilist masinat, mis suudab ära teha kõik vajalikud operatsioonid. 50×1220 (2″x48″) lindi pikkusega lihvijal on ideaalne tasakaal praktilisuse, võimsuse ja kompaktsuse vahel. Meie masin teenib hästi tavalise töökoja lihvimise juures kui ka nõudliku sepa või noameistri kätes.

Sarts lihvija sobib meistrile kes vajab kvaliteetsemat ja võimsamat masinat kui jaemüügis olevad Hiina lihvijad, kuid ei näe põhjust maksta profimasina eest tuhandeid eurosid.

 

Avatud disain

Lintlihvija geomeetria on ehitatud selliselt, et lindi taga ja ümber on võimalikult palju ruumi. See annab eelise keerukamate detailide lihvimisel. Ülemist rulli saab kasutada raadiuste tegemisel. Samuti saab kasutada lindi ilma toeta osa “slack grinding” ehk vedel lihvimiseks.

 

NB! pange tähele! Paljud konkurendid on oma masinad  ehitanud selliselt , et lindi tagune osa jääb lihvimist segama.

Jõudlus

Lintlihvijal on valikus 750W-1100W, 1- ja 3- faasilised tööstuslikud mootorid. Mootorid toodetud Hispaanias.

1 faasilised mootorid sobivad hästi kodu töökotta ja hobikasutusse. Tavaline 220V pistik on kõigil töökojas olemas. 1 faasiline mootor on piisav enamus teritus, lihvimis, faasimis operatsioonideks.

3 faasilised mootorid on suurema väändega ja vastupidavamad. Sobivad tootmisesse või neile kellel on vaja kiiresti eemaldada  palju materjali.

Lai valik linte

50x1220mm (2×48 tolli) mõõdus linte saame pakkuda alates P24 kuni väga peente P2000 karedusteni. Tarnime Klingspor, Zircon, 3M Trizact, 3M Cubitron, VSM  keraamilisi abrasiivlinte. Võimalik tellida spetsiaalselt roostevabale terasele, puidule, süsinik terasele, keraamikale, alumiiniumile, plastile, klaasile jne.

Kvaliteetsed komponendid, toodetud eestis

Lintlihvija komponendid on tarnitud kohalike Eesti ettevõtete käest ja alati eelistame Euroopas toodetud komponente (elektroonika, laagrid, kaablid, kinnitustarvikud, teras, mootorid )

Masin on kaetud pulbervärviga, mis annab eriti vastupidava värvikihi. Terasosad on tsingitud, et kaitsta korosiooni eest.

Masina konstruktsioon on toodetud Eestis kasutades kaasaegseid CNC seadmeid ja raalintegreeritud tootmisprotsessi. 

Ehitatud kestma

Masin suudab teenindada suure koormusega muretult ka kõige mustemates  tootmistsehhides . 

Erinevalt paljudest konkurentidest on rullid treitud terasest, et anda masinale veelgi pikem eluiga.

Kasutusel on ainult tööstuslikuks otstarbeks loodud komponendid.

Anname masinatele 2 aastase garantii. Garantii korras vahetame või parandame kõik vead mis võivad ette tulla.

 

Ohutus ennekõike!

Kõik rullid on kaitstud eemale suunavate katetega, et vältida kehaosade kiilumist lindi vahele. Rullide välisperimeetril on sädemekaitsmed, et lihvimisel tekkivad sädemed ei ohustaks meistrit. 

Automaatika seiskab mootori juhul kui on tekkinud ülekoormus või puudused vooluvarustusega.

Masin vastab Euroopa masinadirektiivi nõuetele ja kannab CE märki.

 

 

TEhniline spetsifikatsioon

Mass: 29kg

Võimsus: 750W-1100W,  1 ja 3 faasi (olenevalt mudelist)

Voolu tarbimine: 2,4-6,5A (olenevalt mudelist)

Gabariidid (pikkus, laius, kõrgus mm ): 435, 350, 420

Lindi kiirus: 15m/s

Juhtme pikkus: 2m